10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Days Gone
  Oyun Dili: Türkçe Altyazı
  Boyutu: 20.1 GB
  Crack: Days Gone
  Oyun Tipi: Full Oyun

Days Gone

Days Gone
Days gone
days gone

Days Gone, meydana gelen bir salgın felaketinin tüm dünyaya yayılmasının iki yıl sonrasında geçen bir açık dünya aksiyon/macera oyunudur.


Ölümün etrafını sardığı topraklarda yaşamak için bir tutunacak bir sebep arayan eski motosiklet çetesi üyesi Deacon St. John’a bu macerada eşlik et. Silah üretecek veya hayatta kalmanızı sağlayacak değerli eşyaları bulmak için terk edilmiş yerleşkeleri yağmala veya şansını adil ticaret ve kanlı yollarla hallet.


Çarpıcı Bir Ortam


Pasifik Kuzeybatısı’nda geçen hikayede karlı düzlüklerden çöldeki lav silahlarına ormanlardan çayırlara kadar her yeri keşfet. Ancak güzel olduğu kadar ölümcül sonuçlarda doğurmaktadır.


Vahşi Karşılaşmalar


Kaçık sürülerinin ve sizleri öldürmek isteyen çetelerin kol gezdiği bu topraklarda hayatta kalmak için özel tuzaklara, silah ve geliştirilebilir yeteneklere ihtiyacınız olacak. Hayatta kalma mücadelende en değerli yardımcın olan Başıboş motorunu da ihmal etme.


Sürükleyici Bir Hikaye


Deacon St. John’ın kişisel ve bir o kadar derin kaybının ardından umut kırıklıkları içerisinde ihanet ve pişmanlık dolu bir hikayede hayatta kalma mücadelesi ver. Peki verilen bu mücadelede bizi insan yapan şey ne?Minimum sistem gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-4460 ya da AMD Ryzen 3 1200
Bellek: 8 GB (Çift kanal modu)
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 4 GB ya da AMD Radeon R9 380 4 GB
Depolama: 50 GB HDD (SSD öneriliyor)
Önerilen sistem gereksinimleri:
İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i7-4790 ya da AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB (Çift kanal modu)
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB ya da AMD Radeon RX 570 8 GB
Depolama: 50 GB SSD


Torrent İndir

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı