5.0
Toplamda 0 oy verildi.
FORZA HORİZON 5
  Oyun Dili: İngilizce
  Boyutu: 52 GB
  Crack: FORZA HORİZON 5
  Oyun Tipi: Full Oyun

FORZA HORİZON 5

FORZA HORİZON 5
FORZA HORİZON 5
FORZA HORİZON 5

Muhteşem Horizon Macerası sizi bekliyor! Tarihin en hızlı arabalarından yüzlercesini deneyimlemenin tadını çıkarın. Sınırsız, eğlenceli sürücülük aksiyonuyla Meksika’nın canlı ve sürekli gelişen açık dünyasını keşfedin.


Çarpıcı güzelliğe ve eşsiz kontrasta sahip çölleri, ormanları, tarihi şehirleri, harabeleri, volkanik dağları, plajları ve daha fazlasını keşfetmeye hazır olun.


Meksika’nın mevsimleri her hafta dünyanızı değiştirecek!  Şiddetli tropikal fırtınalar, yükselen toz fırtınaları gibi hayranlık duyacağınız daha nice hava durumu olaylarına şahitlik ederek keyfini çıkarın. Ödüller, etkinlikler, mücadeleler, keşfedilmeyi bekleyen bölgeler ve koleksiyon eşyaları için oyuna sık sık uğramayı unutmayın. Sezonlar ise biri diğerine benzemeyecek şekilde eşsiz ve efsane olacak.


Sosyal Bir Açık Dünya


Oyuncu topluluğuna katılın. Diğer oyuncularla takım oluşturarak kendinizle birlikte arkadaşlarınızı da aksiyonun içine çekebilirsiniz. Horizon Açık ve Turlara katılarak yeni arkadaşlar edinebilir ve bu eşsiz deneyimi daha da güzel hale getirebilirsiniz.Minimum sistem gereksinimleri
İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-4460 ya da AMD Ryzen 3 1200
Bellek: 8 GB (Çift kanal modu)
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 4 GB ya da AMD Radeon R9 380 4 GB
Depolama: 50 GB HDD (SSD öneriliyor)
Önerilen sistem gereksinimleri:
İşletim sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i7-4790 ya da AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB (Çift kanal modu)
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB ya da AMD Radeon RX 570 8 GB
Depolama: 50 GB SSD


Torrent İndir

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı