6.0
Toplamda 1 oy verildi.
PLANET ZOO
  Oyun Dili: İngilizce
  Platform: Pc
  Boyutu: 5.8~6.6 GB
  Crack: PLANET ZOO
  Oyun Tipi: Full Oyun

PLANET ZOO

planet zoo
planet zoo
planet zoo


İnanılmaz hayvanların dünyasına giriş yapın. Sizlerle oyun oynamayı seven aslan yavrularından kocaman fillere kadar Planet Zoo’daki bütün hayvanlar kendine özgü görünümü ve kişiliği ile hisseden,  düşünen bireylerdir. Detaylı habitatlar oluşturarak hayvanlarınızın doğal ortamlarında hissetmelerini sağlayın. Türleri araştırarak ve yöneterek gelişmelerini sağlayın. Hayvanlarınızın genlerini gelecek nesillere aktarabilmelerine yardımcı olarak ailelerini yetiştirmelerine olanak sağlayın.


Verdiğiniz her farklı karara, farklı bir şekilde karşılık veren yaşayan bir dünyayı yönetin. İşe başlayın  ve en küçük detayları kontrol edin. Ancak büyük resme odaklanmayı da ihmal etmeyin. Yapacağınız gösterilerle ziyaretçileri büyüleyin. Araştırmalar yaparak hayvanat bahçenizin gelişmesini sağlayın ve hayvanlarınızın yeni nesillerine vahşi doğaya bırakın. Hayvanlarınızın refahı ve korumasının her şeyden önce geldiği bu dünyada seçimleriniz, dünyanızı çok önemli şekilde etkileyecektir.


Güçlü inşa araçları, dünyanızı benzersiz hale getirmenize olanak sağlar. Yapacağınız seçimler ve vereceğiniz yaratıcı kararlar hayvanlarınızın yaşamını ve hayvanat bahçenizi ziyaret edenlerin deneyimini etkiler. Tepeleri ve dağları yükseltirken, gölleri ve nehirleri kazarken veya mağaraları oyarken eşsiz temalar ve bir çok inşaat bileşenini kullanarak hayvanat bahçenizi hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı kullanarak inşa edin.


Oyuncu topluluğuna katılarak dünyanın en yaratıcı yaşam alanlarını, manzaralarını ve tüm hayvanat bahçenizi Steam Atölyenizde paylaşın. Yaptığınız tasarımların, dünyanın dört bir yanındaki hayvanat bahçelerinde kullanıldığına tanık olun.Minimum requirements (30 FPS)
Operating System Windows 10 (20H1 version or newer, 64-bit versions)
Processor AMD Ryzen 3 1200 @ 3. GHz or Intel Core i5-4460 @ 3.1 GHz (AVX, AVX2 and SSE 4.2 support required)
RAM 8 GB (Dual-channel mode)
Video card AMD RX 460 (4 GB) or NVIDIA GeForce GTX 960 (4 GB)
DirectX DirectX 12
Hard Drive 60 GB available storage


Recommended requirements (60 FPS)
Operating System Windows 10 (20H1 version or newer, 64-bit versions)
Processor AMD Ryzen 5 3600X @ 3.8 GHz or Intel Core i7-7700 @ 3.6 GHz (AVX, AVX2 and SSE 4.2 support required)
RAM 16 GB (Dual-channel mode)
Video card AMD RX Vega 64 (8 GB) or NVIDIA GeForce GTX 1080 (8 GB)
DirectX DirectX 12
Hard Drive 60 GB available storage


Torrent İndir

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      chernobyl Ekim 13, 2022 08:24:40

    Türünün kaliteli örneklerinden.