5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Resident Evil Resistance
  Oyun Dili: İngilizce
  Boyutu: 25 GB
  Crack: Resident Evil Resistance
  Oyun Tipi: Full Oyun

Resident Evil Resistance

Resident Evil Resistance Torrent İndir
Resident Evil Resistance Full Oyun
Resident Evil Resistance
Resident Evil evreninde dört yaşayanın sinsi ve kurnaz bir Deha’ya karşı verdiği mücadeleye eşlik et. 1’e karşı 4 çevrimiçi çok oyunculu oyunda amacınız, ne olursa olsun yaşayanların kaçmasına izin vermeyin. Ölümcül tuzaklar, korkunç canavarlar, silahlandırabildiğiniz kameralar ve daha pek çok araç bu oyunda emrinize amade olacak!


Bu duruma karşılık olarak ise yaşayanlar Üst Akıl’ın saldırılarından sıyrılarak süre dolmadan önce bulmacaları çözerek haritadan kaçmak için takım halinde mücadele edecek.Minimum:


İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)


İşlemci: Intel® Core™ i5-4460 or AMD FX™-6300 or better


Bellek: 8 GB RAM


Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM


DirectX: Sürüm 11


Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı


Depolama: 45 GB kullanılabilir alan


İlave Notlar: Anticipated performance at these specifications is 1080p/30FPS for Resident Evil 3 and 720p/30FPS for Resident Evil Resistance. If you don’t have enough graphics memory to run the game at your selected texture quality, you must go to Options > Graphics and lower the texture quality or shadow quality, or decrease the resolution. An internet connection is required for product activation. In addition, an internet connection is required at all times when playing Resident Evil Resistance. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)


Önerilen:


İşletim Sistemi: WINDOWS® 10 (64-BIT Required)


İşlemci: Intel® Core™ i7-3770 or AMD FX™-9590 or better


Bellek: 8 GB RAM


Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 or AMD Radeon™ RX 480 with 3GB VRAM


DirectX: Sürüm 12


Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı


Depolama: 45 GB kullanılabilir alan


İlave Notlar: Anticipated performance at these specifications is 1080p/60FPS. An internet connection is required for product activation. In addition, an internet connection is required at all times when playing Resident Evil Resistance. (Network connectivity uses Steam® developed by Valve® Corporation.)


Torrent İndir

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı